Jak zarabiać w programach partnerskich bez posiadania strony www?

Fora i grupy dyskusyjne, podpisy w e-mailach - jak na nich zarobić?


Posiadanie własnej strony internetowej jest praktycznie zbędne - aby zarabiać (i wielu tylko tak działa) wystarczy aktywność na forach dyskusyjnych (link partnerski do produktu nawiązującego do tematu forum w podpisie - reflink dodaje się w ustawieniach profilu, dzięki czemu przy każdej Twojej odpowiedzi będzie Twój link do produktu) lub skonfigurowanie sygnaturki (podpisu) w programie pocztowym tak aby wszystkie emaile wychodzące zawierały linki, na których zarabiasz.

Fora i grupy dyskusyjne. Musisz znaleźć forum odpowiednie dla Ciebie, o tematyce w której będziesz "ekspertem". Produkty dopasuj do forum. Jeśli piszesz na forum o komputerach możesz promować sklepy komputerowe, jeśli o zarabianiu w Internecie - najlepiej ebooki, których jest wiele w tej tematyce.

Kiedy już znajdziesz odpowiedni program partnerski dowiedz się jak wygląda Twój link partnerski. Zazwyczaj tworzy się go przez dodanie własnej końcówki partnerskiej, lub własnego numeru ID partnera, jest to opisane w każdym pp.

Teraz "wystarczy" ciekawie, i na temat wypowiadać się na tym forum. W stopce (sprawdź ustawienia na forum) dodaj link do polecanego produktu lub swojej strony. Najlepiej zachęcający do kliknięcia, ale niezbyt nachalny.

Np: Jak szybko zarobić 1000 zł lub więcej? link do ebooka o szybkim zarabianiu

Zachęca do kliknięcia, prawda? To dzięki ciekawości ludzkiej, wiele osób klika w taki link, i jeśli oferta go przekona kupuje ebooka.

Jeśli będziesz pisał ciekawie i nie spamował, ludzie będą klikali w linki w Twojej sygnaturce, i przechodzili do stron pp. Na tym naprawdę da się zarobić, pod warunkiem że Twoje posty na forum nie będą jedną wielką reklamą.

Podpisy w e-mailach - podobnie jak z forami dyskusyjnymi. Trzeba skonfigurować stopkę/sygnaturkę/podpis w programie pocztowym - najczęściej tworzy się plik tekstowy i w programie pocztowym wybiera ścieżkę do niego. Pamiętaj, że taka stopka nie będzie skuteczna, jeśli wysyłasz niechciane maile (SPAM).

Komentarze

  1. Kazdy program partnerski ma inne warunki, w Profi Credit dostaje się 60zł za każdy wniosek o pożyczkę spisany z klientem, masz do obslugi panel internetowy, który Ci z automatu wszystko liczy no i plus jest taki że wypłacasz sobie kase kiedy chcesz nie ma progów kwotowych

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

POLECANY WPIS

Cash Balance Reader. Brakujący element układanki »

Od początku przygody z zarabianiem w Internecie brakowało mi sposobu na szybki odczyt zarobionych kwot w programach, w których uczestniczyłem. Potrzeba wzrosła jeszcze bardziej, gdy zrozumiałem, że kluczowy jest kontekstowy dobór produktu lub usługi do tematyki strony WWW, co często zmusza do rozszerzenia prowizyjnego portfolio o nowe źródło mamony. Moje pragnienie osiągnęło szczyt, gdy się okazało, że ten sam produkt/usługę oferują różne programy z różną prowizją - wówczas oczywistością jest wybór tego kto płaci najwięcej i... często kolejny formularz rejestracyjny do wypełnienia.

Zazwyczaj optymalne zmonetyzowanie jednego dużego serwisu internetowego wiąże się ze współpracą z kilkoma firmami. Ale już kilka różnych serwisów to potencjalnie kooperacja z kilkunastoma a może kilkudziesięcioma płatnikami, mimo istnienia sieci afiliacyjnych! Jak to ogarnąć?

Ból d.py od nadmiaru, chaosu, niewiedzy ...
Z tych i innych powodów liczba systemów zarobkowych, w których uczestniczę stale rośnie, …

PODSTAWY, TRIKI & CIEKAWOSTKIGDZIE AKTUALNIE ZARABIAM NAJWIĘCEJ?


» Zawsze poważne zarabianie w Internecie potrzebuje dwóch narzędzi: HOSTINGU (serwer) i DOMENY (adres www). Od tego zacznij!

Wielu praktyków twierdzi, że NAJLEPSZY HOSTING ma home.pl, a najtańsze domeny najczęściej są na OVH.pl

» Gdy rozwiniesz dochód z kilku programów zarobkowych bardzo przyda Ci się aplikacja do odczytu wielu sald gotówkowych

Cash Balance Reader »

» 500Affiliates. Program partnerski platformy handlowej Plus500

» Webepartners. Jedna z najlepszych polskich sieci afiliacyjnych

» Content Marketing. Obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych... i zarobkowych.

Unikalne artykuły płatne i eksperckie! Dodaj swoje WWW i dodatkowo zarabiaj jako wydawca lub reklamuj się jako reklamodawca!

WhitePress #1 w Polsce »

JAK & GDZIE INWESTOWAĆ? » FOREX


» Plus500 (koszt zerowy). Handel eurodolarem według sprawdzonego patentu dał mi 26% zysku w ciągu 48h Szczegóły »

NAJPOPULARNIEJSZE POSTY NA MI24 W ZESZŁYM ROKU

Domena niestandardowa dla Blogger'a, czyli .pl z OVH zamiast blogspot.com

Sposób szukania nowych stron z linkami dofollow w komentarzach. Wordpress+CommentLuv oraz Drupal

Wordpress Multisite + domeny zewnętrzne w 6 krokach. Tutorial

DOŁĄCZ DO NAS ↓