Praca w programach partnerskich dla emerytów i rencistów!

Emeryt, rencista i każda inna osoba "udomowiona" ma doskonałe warunki do pracy w programach partnerskich - wystarczą chęci bo czas już jest. A chęci można łatwo wywołać, uczciwie prezentując zalety tego typu zarabiania. Oczywiście mam na myśli osoby zdolne do obsługi komputera.

Należy pamiętać o tej grupie docelowej pozycjonując swoje strony promujące prace w programach partnerskich - zamiast szukać potencjalnych partnerów wśród leniwych studentów warto obrać kierunek na osoby masowo dysponujące wolnym czasem jak emeryci, renciści itp.

Fundamentalne, 3etapowe szkolenie nowego partnera


1. Prezentacja zasad pracy w programach partnerskich i pierwszy wybór PP
2. Nauka tworzenia bloga/www
3. E-marketing - sprowadzanie odwiedzających

Inaczej mówiąc, wybór produktu/usługi za sprzedaż której naliczana jest prowizja dla partnera, zebranie materiałów i stworzenie bloga dotyczącego produktu/usługi z PP, promocja i reklama nowej strony.

Każdy rencista i emeryt z łączem internetowym może się tego nauczyć! Ale nie każdy o tym wie :)

Poniżej cytuje fajnego emaila od jednego z liderów PP:

......a ja nadal jak głupi targetuje swoje teksty i bloga o Programach partnerskich do ludzi młodych - studentów chcących osiągnąć jakąś wolność finansową dzięki PP. Próbuje ich jakoś zmotywować do działania i do myślenia - co czasem.. czasem no zwyczajnie jest trudne. Tu prawie nikomu się nie chce robić... większość tylko marzy o milionie w 5 minut lub wyjechaniu za granice....

Istnieje cała armia ludzi która do pewnego czasu była zapomniana przez media, zapomniana przez instytucje. Zapomniana przeze mnie w moich działaniach... Pamiętali jednak o nich ludzie z rozgłośni radia M., ktoś okazał tym zapomnianym odrobinę zainteresowania - radio M. jest genialne w swoim marketingu. Tak wiernych słuchaczy, tak wiernego audytrium jak oni mają ze swiecą szukać....


Znajdź osobę, która ma masę wolnego czasu i chce się czegoś jeszcze w życiu nauczyć? Szuka jakiegoś zajęcia, okazji do kontaktu z innymi ludźmi? - ja nie wpadłem na to by szukać ich wśród emerytów, rencistów. Kurcze... a przecież to takie proste - dla kogo niby są te uniwersytety trzeciego wieku?

Emerytura, czy też renta niewielka - a przecież marzyły się wycieczki do ciepłych krajów - a tu nie ma za co. Nie ma za co iść do ładnej restauracji. Chciałoby się coś fajnego wnukom kupić, a tu też nie ma za co...

Zrób taki uniwersytet dla osób starszych i ucz ich zarabiania na programach partnerskich, gwarantuję, że jednego nie będziesz musiał robić - nie będziesz musiał tych osób motywować do działania! Wątpię, by emerytom marzyły się miliony... ale kilka złotych które można dołożyć do emerytury myślę by się przydało. Trzeba tylko wystawić kawę na ławę - ciężka praca, dużo nauki - ale da się coś zarobić. Da się zarobić na prezenty dla wnuka, da się zarobić na obiad w restauracji, a nawet na wycieczkę itd.

A teraz wyobraź sobie że masz dziadka, który prowadzi bloga w internecie, opisując np. swoje doświadczenia z wojny, albo wspomnienia z PRL-u, czy też mającego w głowie pełno porad dla majsterkowiczów. Albo inaczej masz Babcie, która ma w głowie całą kuchnie śląską, albo też mogłaby napisać biblie na temat swojego ogrodu. A przy tym... ma masę wolnego czasu i myślę z miłą chęcią coś dla Ciebie zrobi :)

Komentarze

POLECANY WPIS

Cash Balance Reader. Brakujący element układanki »

Od początku przygody z zarabianiem w Internecie brakowało mi sposobu na szybki odczyt zarobionych kwot w programach, w których uczestniczyłem. Potrzeba wzrosła jeszcze bardziej, gdy zrozumiałem, że kluczowy jest kontekstowy dobór produktu lub usługi do tematyki strony WWW, co często zmusza do rozszerzenia prowizyjnego portfolio o nowe źródło mamony. Moje pragnienie osiągnęło szczyt, gdy się okazało, że ten sam produkt/usługę oferują różne programy z różną prowizją - wówczas oczywistością jest wybór tego kto płaci najwięcej i... często kolejny formularz rejestracyjny do wypełnienia.

Zazwyczaj optymalne zmonetyzowanie jednego dużego serwisu internetowego wiąże się ze współpracą z kilkoma firmami. Ale już kilka różnych serwisów to potencjalnie kooperacja z kilkunastoma a może kilkudziesięcioma płatnikami, mimo istnienia sieci afiliacyjnych! Jak to ogarnąć?

Ból d.py od nadmiaru, chaosu, niewiedzy ...
Z tych i innych powodów liczba systemów zarobkowych, w których uczestniczę stale rośnie, …

PODSTAWY, TRIKI & CIEKAWOSTKIGDZIE AKTUALNIE ZARABIAM NAJWIĘCEJ?


» Zawsze poważne zarabianie w Internecie potrzebuje dwóch narzędzi: HOSTINGU (serwer) i DOMENY (adres www). Od tego zacznij!

Wielu praktyków twierdzi, że NAJLEPSZY HOSTING ma home.pl, a najtańsze domeny najczęściej są na OVH.pl

» Gdy rozwiniesz dochód z kilku programów zarobkowych bardzo przyda Ci się aplikacja do odczytu wielu sald gotówkowych

Cash Balance Reader »

» 500Affiliates. Program partnerski platformy handlowej Plus500

» Webepartners. Jedna z najlepszych polskich sieci afiliacyjnych

» Content Marketing. Obecnie jedno z najskuteczniejszych narzędzi reklamowych... i zarobkowych.

Unikalne artykuły płatne i eksperckie! Dodaj swoje WWW i dodatkowo zarabiaj jako wydawca lub reklamuj się jako reklamodawca!

WhitePress #1 w Polsce »

JAK & GDZIE INWESTOWAĆ? » FOREX


» Plus500 (koszt zerowy). Handel eurodolarem według sprawdzonego patentu dał mi 26% zysku w ciągu 48h Szczegóły »

NAJPOPULARNIEJSZE POSTY NA MI24 W ZESZŁYM ROKU

Domena niestandardowa dla Blogger'a, czyli .pl z OVH zamiast blogspot.com

Sposób szukania nowych stron z linkami dofollow w komentarzach. Wordpress+CommentLuv oraz Drupal

Wordpress Multisite + domeny zewnętrzne w 6 krokach. Tutorial

DOŁĄCZ DO NAS ↓